Кафедра екології та біології

Завідувач кафедри, професор, доктор сільськогосподарських наук

Параняк Роман Петрович

17-20 травня 2016 року в Інституті біохімії ім. О.В.Палладіна НАН України (м. Київ) у рамках Партнерського проекту Р633 «Освіта та поширення знань в Україні» відбувся 6-й Регіональний Семінар «Підвищення обізнаності та освіти з біобезпеки та біозахисту в Україні».

Детальніше...

З 16 по 18 березня у Полтавському національному технічному універитеті імені Юрія Кондратюка відбувся II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за галуззю знань „Екологія та екологічна безпека”.

Детальніше...

24-25 березня 2016 року У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності проведено заключний етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із спеціальності «Техногенна безпека». 

Детальніше...

На Львівщині затверджена «Комплексна муніципальна програма на 2012-2016 рр.» щодо поводження з твердими побутовими відходами, оскільки її ефективне втілення ще далеке до ідеального, то від свідомості та відповідальності як чиновників так і кожного пересічного громадянина залежить, куди полімерні відходи потраплятимуть: на сміттєзвалище чи утилізацію!!!

Детальніше...

Із студентами-екологами 3 курсу було проведено виїзне заняття на базі каналізаційних очисних споруд ЛКМП «Львівводоканалу», що стосується вивчення дисципліни «Техноекологія», а саме розділу «Охорона гідросфери», під керівництвом  в.о. доцента кафедри екології та біології Мацуською О.В. та асистентом кафедри Віщур В.Я. 

Детальніше...

27-28 січня у м. Києві в межах проекту «Р633 Освіта та поширення знань в Україні» за підтримки Міністерства оборони Великобританії, Українського науково-технологічного центру, Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна Національної академії наук України та Української асоціації біобезпеки відбувся 2-гий Міжнародний симпозіум «Підвищення обізнаності та освіти з біобезпеки та біозахисту в Україні.

Детальніше...
load page 0.071896 second, load CPU 0.06