Завідувач центру, кандидат ветеринарних наук Хміль Євген Петрович 

Заступник завідувача - Дутко Олеся Іванівна

З 2008 року факультет культури та громадських професій отримав назву "центр художньої самодіяльності"

Завданням центру художньої самодіяльності є здобуття майбутніми спеціалістами знань і навичок в організації та проведенні культурно-освітніх, спортивних і виховних заходів, розширення кругозору студентської молоді в галузі культури, народної творчості, прищеплення їй високих естетичних смаків. Студенти університету можуть набути додатково такі громадські професії:

- фізичної культури;
- журналістики;
- художників оформлювачів;
- музичної культури;
- хорове;
- хореографічне;
- народних інструментів;
- духових інструментів;
- бандури.

Молодь, сформована на кращих зразках національної і світової культури, у майбутньому складатиме еліту української нації, здатну розбудовувати Українську державу.
Школа музики, танцю та співу, через яку проходять студенти-аматори в художніх колективах університету, сприяє формуванню їх особистості та усвідомленню гордості за свій скромний внесок у розвиток рідної культури. Беручи участь у різноманітних урочистостях, святкових концертах, що часто відбуваються в університеті, творчі колективи доносять до студентського загалу зразки концертно-обрядових пісень та дійств, колядок, щедрівок, веснянок, а також ліричних та соціально-побутових, героїчно-епічних та стрілецьких пісень. Студенти мають можливість слухати у стінах університету інструментальну та духовну музику.

До складу центру входять:

load page 0.422572 second, load CPU 0.15